نرم افزارهای آموزشی قرآنی

نرم افزارهای آموزشی قرآنی

نرم افزارهای آموزشی قرآنی برای کلیه اقشار جامعه اعم از ناشنوایان، کم توانان ذهنی و ...

نظرسنجی سایت

ساخت چه نرم افزارهای مشکل شما را رفع خواهد کرد؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 24
  • بازدید دیروز : 63
  • بازدید کل : 313367

نمونه ویدیو نرم افزار آموزش قرآن به ناشنوایان


نمونه ویدیو نرم افزار آموزش قرآن به ناشنوایان

لینک

این نرم‌افزار آموزشی با هدف آموزش قرآن به کودکان استثنایی (ناشنوایان) و به ویژه کمک به کسانیکه دچار مشکلات ناشنوایی هستند، طراحی و تولید شده است. این نرم ‌افزار شامل دروس مقدماتی قرآن و مورد احتیاج مدارس است. از آنجا که مربی قرآن برای ناشنوایان در کشور بسیار محدود و قابل دسترسی نیست، همچنین مدارس ناشنوایان هم از دسترسی به مربیانی که در حوزه آموزش قرآن و مسائل دینی خبره باشند، کمتر وجود دارد، در نتیجه تولید این نرم افزار ضروری است. در حال حاضر آموزش قرآن کریم در مدارس ناشنوایان یا انجام نمی‌شود و یا اگر آموزشی صورت می‌گیرد، بسیار سطحی و در اکثر مواقع آن کارایی لازم را ندارد. این نرم‌افزار، برنامه‌ای آموزشی برای برآورده کردن نیازهای معنوی کودکان استثنایی، ناشنوایان و ارتقای مهارت‌های یادگیری آنان در این بخش‌ها است. این نرم‌افزاری آموزشی طوری طراحی و تولید شده که تمام ناشنوایان از جمله بزرگسال و کسانی که حتی به مدرسه نرفته‌اند، برای آشنایی و خواندن قرآن می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند. در این نرم‌افزار ضمن بهره بردن از جلوه‌های سمعی، بصری و زبان اشاره از یک مربی توانا برای آموزش قرآن به ناشنوایان استفاده شده است و با این نرم‌افزار کودکان ناشنوا و حتی بزرگسالان بدون داشتن مربی می‌تواند، قرآن یاد بگیرند. وی با بیان اینکه نرم‌افزار قرآنی به زبان اشاره با توجه به نیازسنجی، احتیاج و پیشنهاد خود مدارس، طراحی و تولید شده است، نمونه‌ای از این نرم‌افزار در بازار داخلی و سایر کشورهای اسلامی وجود ندارد.

در حال حاضر بیشتر سوره‌هایی که در کتاب‌های درسی ابتدایی مورد توجه بوده در این نرم‌افزار آماده شده است که شامل 20 سوره آخر قرآن در جز 30 ام است.

مشخصات کلی نرم افزار آموزش قرآن به ناشنوایان

تعداد سوره: 10

عددی نوع فایل: دی وی دی

کامل تهیه کننده: سیاوش عزیزی

سال انتشار: 1400

  انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 1051

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

آذربایجان غربی، مهاباد، مجتمع تجاری و اداری نور، واحد 341، شتابدهنده کسبوکار کارما

ما با کمک تیم خبره و متخصص در زمینه ایجاد نرم افزارهای آموزشی به معلولین کار می کنیم. هدف ما ایجاد دنیایی آسان تر برای همه اقشار جامعه است. ما به همیاری شما ادامه خواهیم داد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما